O firmie

Kompleksowe usługi projektowe i wykończeniowe

Firma INP Inwestycje została założona z myślą o ludziach, dla których miejsce gdzie mieszkają jest odzwierciedleniem ich wizji, pasji i stylu życia. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i wymaganiom, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu urzeczywistniamy marzenia o pięknym, funkcjonalnym wnętrzu o indywidualnym charakterze.
Oferujemy projektowanie i kompleksowe wykończenia pod klucz: mieszkań, domów i biur. Posiadamy zespół wyspecjalizowanych wykonawców, którzy zrealizują każdy pomysł i projekt.
Przeprowadzimy Państwa przez wszystkie fazy inwestycji, przy minimalnym zaangażowaniu czasowym ze strony Klienta. Udowodnimy, że dobrze zaplanowane
i przemyślane prace wykończeniowe nie muszą być bolączka, którą wspomina się niechętnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

OsiągniĘcia

Z liczbami trzeba się liczyć

referencje

Dziękujemy za zaufanie

 • Marta Musik, Kraków
  Jestem zadowolonym klientem firmy INP-inwestycje. Nabyłam mieszkanie w stanie developerskim i zleciłam firmie INP inwestycje jego wykończenie oraz wykonanie kuchni i szafy od sypialni. Na czas wykonywania prac musiałam wyjechać z Krakowa, więc bardzo ważny był dla mnie zaufany wykonawca. Jestem zadowolona
  z efektów, wykończenie zostało wykonane bardzo ładnie i profesjonalnie.
  Wszystkie moje uwagi i życzenia zostały uwzględnione. Co dla mnie ważne, większość komunikacji odbyła się drogą mailową. Pani Ewa i pracownicy firmy byli tolerancyjni dla moich pomysłów i dali sobie radę z pracą wg moich amatorskich projektów. Polecam firmę INP inwestycje jako zaufanemu wykonawcę, któremu można zlecić prace bez konieczności ciągłego doglądania i ciągłych stresów w obawie o jakość wykonania.
  Miłosz Orzeł, Kraków
  Wszelkie zadania projektowe i wykonawcze związane
  z przygotowaniem mieszkania od stanu deweloperskiego zostały zrealizowane szybko i przy zachowaniu wysokiej jakości. Współpraca z zespołem INP i wszystkimi podwykonawcami odbywała się bardzo dobrej atmosferze.
  Mateusz Kaczor, Kraków
  Szczerze polecam firmę INP INwestycje, korzystałem
  z kompleksowej usługi projekt - wykończenie Prace przebiegły sprawnie, w terminie. Nie było problemów
  z nanoszeniem poprawek podczas trwania prac. Kontakt z firmą w czasie tworzenia prac również bez problemów. Wszystkie wątpliwości/pytania rozwiązywane na bieżąco.
 • Jan Wiśniewski, Kraków
  Rekomenduję usługi firmy INP Inwestycje, jako profesjonalnego, rzetelnego i terminowego wykonawcę. Zakres prac obejmował: wykończenie 100 m2 mieszkania, tj. wykonanie prac glazurniczych, prac hydraulicznych, prac elektrycznych, wykończenie ścian – gładzie gipsowe, malowanie, kompleksowe wykończenie łazienek i pralni,
  zabudowy sufitów podwieszanych i ścianek z płyt gipsowych, oraz wiele innych prac, a także organizacja transportów
  i zamówień materiałów budowlanych. Prace wykonywane były na bazie projektu wykonanego przez mojego architekta. Wykwalifikowana kadra oraz potencjał organizacyjny i techniczny, gwarantują wysoki poziom usług. Prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną i terminowo dlatego polecam firmę INP Inwestycje.
  Marta Witkowska, Kraków
  Firma INP – Inwestycje Inżynieria Nadzór Projektowanie wykonała dla nie w 2014r. Kompleksowe wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim. Zakres prac obejmował: montaż podłóg, drzwi wewnętrznych, malowanie, wykończenie kuchni oraz łazienki wraz z przeróbkami hydraulicznymi i elektrycznymi.
  Ponadto Pani architekt Magdalena Rosa-Piechota uczestniczyła w odebraniu mieszkania od dewelopera i wskazaniu usterek do usunięcia. Wszystkie prace wykonane przez firmę przebiegły sprawnie, z dużą starannością oraz terminowo. Firma INP – Inwestycje i Inżynieria Nadzór Projektowanie jest solidna, wiarygodna, z dużym doświadczaniem w branży remontowo-wykończeniowej. Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego oraz uczciwego wykonawcę, zaangażowanego w powierzone zadanie.

Partnerzy

Dziękujemy za zaufanie